وقتی به آهنگی گوش می کنید یا وقتی خیلی شادید یا در انتهای غمها و تنهای هاتون ،  یاد هر کسی که می افتدید شک نکنید که شما عاشقشین .////

این روزها رو دارم با پوست کلفتی می گذرونم اما نمی دونم تا کی می شه با زندگی و سرنوشت جنگید حتی نمی دونم این جنگ درسته یا نه !!!!!! 

   + nava neshat - ۱٢:۳٢ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٤/۳/۱

من قطاری دیدم که سیاست می برد و چه خالی می رفت

حالا که مصلحت نظام این بوده که مستر $$$ وارد عرصه انتخابات بشه پس طبیعی که همین مصلحت حکم می کنه انتخاب هم بشه !!!!! پس این همه بریزو بپاش و سر و صدا برای چیه ؟؟؟؟؟؟؟

عجب مردمی هستیم ما ،4 ماه مونده به انتخابات از خرید و فروش بازار و زمین و .. بگیر تا پروژه ها و طرحهای در دست اجرا سازمانها و ادارات راکد مونده تا ببینن کی به کیه ؟!!!!

   + nava neshat - ۱۱:٤٥ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٤/٢/٢۱

حسادت

امروز با  خانمی آشنا شدم که تو کار موسیقیه ومی گفت هفته ای یک روز به آسایشگاه سالمندان و معلولین می ره و برای اونها برنامه اجرا می کنه وقتی برام توضیح می داد که آدمهای که اونجان چه شرایطی دارن واقعا دگرگون شدم میگفت وقتی آدمی رو می بینم  که به یه تکه گوشت شبیه و یه جا خوابیده اما با شنیدن صدای آهنگ شروع به رقصیدن می کنه احساس رضایت  و مفید بودن می کنم .این روز هفته از همیشه سر حال تر و راضی ترم با وجود اینکه  خیلی  سخته و ولی فوق العاده راضی کننده است (تو ضیح این که این کار رو بدون دریافت پول انجام می ده )

با اون که اصلا حسود نیستم اما نمی دونم چرا بهش حسادت کردم ..........

   + nava neshat - ٧:٠٠ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٤/٢/۱٩

کافر همه را به کيش خود پندارد

کافر با توام گرفتی که ؟ 

   + nava neshat - ٩:۳٧ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٤/٢/۱٧

 

خنده ای کو که به دل انگیزم ؟

قطره ای کو که به دريا ريزم ؟

صخره ای کو که بدان آویزم ؟

مثل اینست که شب نمناک است .

دیگران را هم غم هست  به دل ،

غم من، لیک، غمی غمناک است .

سپهری

**********************************

...

   + nava neshat - ۱٢:٤۳ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٤/٢/٢