کار فرهنگی

من موندم این متن رو باور کنم یا نه!!!! ؟؟؟؟34.gif

فقط گل‌ها بخوانند! 
از شنبه اول ارديبهشت ماه جلالي، همزمان با روز شيخ اجل سعدي شيرين‌گفتار، نيروي انتظامي از مرحله گفتار با بدحجابي يك كَمَكي به فاز كردار وارد شد. اين مساله در روزهاي قبل اعتراض عده‌اي را برانگيخت و البته آقاي شريعتمداري در سرمقاله كيهان همان روز (روز سعدي و مبارزه با بدحجابي) از اين حركت حمايت كرد. من كه البته كوچكتر از آني هستم كه درباره مساله مهم و استراتژيكي مثل بدحجابي و برخورد با آن اظهار نظر كنم، ولي به خواهران بدحجاب و برادران خواهران بدحجاب و بقيه معترضين توصيه مي‌كنم زياد از شيوه‌هايي كه نيروي انتظامي در اين خصوص اعمال مي‌كند، گلايه‌مند نباشند و دائما شعار «كار فرهنگي» ندهند. در زير يك نمونه از يك «كارفرهنگي» كه در اصفهان انجام گرفته، مي‌آورم تا همه قدر كارهاي غيرفرهنگي را بيشتر بدانند. 
 
ماجرا هم از اين قرار است كه به گفته كسي كه اين طومار را به دست من رساند، در يكي از اماكن توريستي اصفهان چند نفر خيلي محترمانه به دوست راوي كه گويا همسرش اندكي بدحجاب بوده، نزديك شده، بعد از سلام و احوالپرسي طوماري با يك گل و كارتي با عنوان «محرمانه، فقط گل‌ها بخوانند» را به وي مي‌دهند. آقا كه حدس زده بوده اين نامه براي تذكر به وضع حجاب همسرش است، قبل از باز كردن نامه، به خاطر اينكه تذكردهندگان به جاي برخورد، «كار فرهنگي» را انتخاب كرده‌اند، از آنها قدرداني مفصلي مي‌كند و بعد از رفتن آنها طومار را نگاهي مي‌اندازد.  متن طومار را عينا مي‌بينيد:

بسم‌رب‌الزهرا

اي عزيز كه خداوند تو را به سرپرستي خانواده‌ات برگزيد، غيرت و مردانگي را پيشه خود ساز تا به گروه مردان راه يابي و نيك بدان كه پوشيدگي زنان، تبلور غيرت مردان آنهاست. پس با مردانگي، پاسدار حجاب ناموس خويش باش، آن‌گونه كه غيرت تو را احساس كنند.

امام صادق(ع) فرمود: خداوند غيور است و مردان غيرتمند را دوست دارد. 
 
اي عزيز، بدان نمايش جاذبه‌هاي جنسي بدن زن، تأثير در جسم و جان و هورمون مردان بيگانه را به همراه دارد. پس مبادا با بي‌حجابي ناموسمان، در تولد اولاد ديگران سهيم باشيم كه شيطان نيز سهامدار آنها خواهد شد و پوشيدگي زن، پادزهر اين نوع مشاركت است.

اي عزيز، ويژگي‌هاي جسمي زن از اسرار و حجاب، حافظ اسرار زيبايي‌هاي زن است، پس نبايد اسرار را بر نامحرمان افشا كنيم كه بر خود خيانت روا داشته‌ايم و خداوند، خيانت پيشگان را دوست ندارد.

 اداره كل اوقاف و امور خيريه استان اصفهان                   
 امر به معروف حوزه مقاومت بسيج 3 امام حسين(ع) و يك فاطمةالزهرا(س)

راوي مي گفت، قيافه دوستش بعد از «كار فرهنگي» و آگاهي از شريك بودن در تولد اولاد ديگران، خيلي ديدني بود.

/ 4 نظر / 12 بازدید
علی

سلام خوب من هرچی که از لهجه بارانی فهميدی همون درسته ديگه هيچکدوم از جاهای متن رو هم رنگی نمی کنم تا ناراحت نشی درضمن متن کارفرهنگی را خواندم زلالی نگاهت قابل احترام بود ولی کارفرهنگی کردن خيلی خيلی در جامعه ما پيچيده شده که انشا ئالله با همت همه ما با هم به سامان برسه

review

شيطان نيز سهامدار آنها خواهد شد

آشنا

؟؟؟؟؟؟