بد نگوییم به مهتاب اگر تب داریم<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

دیدم این غار خیلی بد و غمگین و بی مزه شده برخلاف خودم چون تو زندگیم خودم خیلی متفاوت با این غار تنهایم و فقط به این غار که می رسم اینقدر غر می زنم خوبه حالا این صفحه خواننده چندانی نداره و طفلک دوستان خوبم که این چرندیات رو می خونن

این هفته اونقدر کارم زیاده که حتی نمی تونید تصور کنید و من خوشحال از این موضوع

من اونقدر خستگی ناشی از کار رو دوست دارم که حدی براش نیست در کنار سختیش احساس خوشایندی  داره

 

 

لب دریا برویم

تور در آب یندازیم

و بگیریم طراوت را از آب.

 

ریگی از روی زمین برداریم

وزن بودن را احساس کنیم. 01.gif

 

سهراب سپهری

 

 

 

 

 

/ 8 نظر / 2 بازدید
payam

سلام دوست عزيز . وبلاگ قشنگ و جالبی داری . به من هم سر بزن . موفق باشيد

رامین

وای... تورو خدا نگو که خستگی کار رو دوست داری... وحشتناکه... ديگه آدم جداْ آدم نيست وقتی مياد خونه... خدا به داد اهل خونه برسه... البته به داد اهل خونهء من نمی‌خواد برسه... چون اهلی وجود نداره...P:

بيدل

سلام دوست من.وبلاگت رو خوندم.منو تحت تاثير قرار داد....حرفايي كه از دل برآمده بود بر دلم نشست...اميدوارم موفق باشي و بازم بهت سر مي زنم.روحتم شاد!

MOHSEN

گل و بلبل و صفا و صميميت و جوق آب و سبزه و ...

zistan

سلام اين جمله يعنی چی ؟: وزن بودن را احساس کنیم

آرمین گیله مرد

سلام ... ازینکه منو باسواد میدونی لطف داری اما برای باسواد شدن این عمر کوتاه کفاف نمیکنه ... وقت کم هست .... مخصوصا از وقتی که شروع کردم به چکن زدن ... اما در مورد فهمیدن .... بد مینویسم که متوجه نمیشید یا کلمات نامانوس استفاده میکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممیخواستم بگم خسته نباشید، میبینم میگی که دوست دارید .... پس امیدوارم خستگی رفع بشه تا بتونید خودتون را دوباره خسته کنید ؛-)

تنبل

ارزوی موفقیت دارم برا شما دوست گرامی :))

zistan

سلام از آشنايی با شما خوشوقتم ! خودم هم از این کامنت تعجب کردم . دیر وقت بود و من خواندم-- و زن بودن را احساس کنیم -- جدا که بیسوادی مایهء شرمندگی ست . خوش به حال گیله مرد :)) لطف کن از این ببعد اگر شعری نوشتی تا حد امکان نام شاعر را هم بنویس . ممنون! باز سازی یک شعر قدیمی که حال و هوایش از ذهن پریده باشد کار احمقانه ست . من کلماتی راجع به زندگی در سیاهی غاری گفته بودم . اگر شد که باز نویسی کنم . حتما خواهش می کنم ازت که بیایی و بخوانی .