دیشب حدودا نیم ساعتی تلفنی با یه قطره از دریا صحبت کردم 21.gif خواب جالبی بود حتی صداش کاملا الان یادمه موضوع صحبت هامون چیزهای عادی و روزمره بود من هم انگار باید آماده می شدم که برم سر جلسه امتحان ولی نمی دونم چرا هوا کاملا تاریک بود و من ترجیح می دادم با کیمیا (جالب اینکه تو خواب هم کیمیا صداش می کردم ) صحبت کنم تا برم سر جلسه امتحان!!!!! عجیب بود این خواب چون اصلا حتی بهش فکر هم نکرده بودم بهتره همبن حالا یه سری بهش بزنم ........ 

زندگیها جالب شده !!! شاید وقتش رسیده که بعضی واژه های جدید اضافه بشه به کلمات زندگی !!!

/ 4 نظر / 8 بازدید
review

حواس خانوم خونه متوجه هماهنگ بودن رنگ مانیتور یا دکمه های کی بورد یا حتی ماوسه............ این خانم يک قطره : از دوستان مجازی خیلی خوب و قديمی ما هم هست...البته بيشتر از يکسالی ميشه که ديگه تحويل نميگيره.

kimia

سلام چقدر جالب:)) دوست دارم بدونم در مورد چی حرف می زديم :)) به نظر خودم که اصلا صدام خوب نيست اما همسرم ميگه که صدام از پشت تلفن خيلی قشنگه :)) دقت کنيد فقط از پشت تلفن :)) اونم واسه اينه که يک سال قبل از ازدواج ما هر روز تلفنی با هم حرف می زديم و صدای من از پشت تلفن براش ياداور همون روزهاست . بگذريم :)) خيلی جالبه که چون تصوری از قيافه من توی ذهنت نبوده توی خواب تلفنی باهام حرف زدی که اين قضيه يه جوری راست و ريست بشه :)))))))))))))))) خيلی خوشحالم که باهاتون حرف زدم :)) راستی اگه اين کامنتهات نبود من هرگز اپ ديت نمی کردم . هميشه بهم ياداوری می کنی که خيلی دير شده يه چيزی بنويس :)) مرسی خيلی ممنونم :) راستی چرا نوشتی جالبه که توی خواب هم کيميا صداش می کردم . مگه فکر می کنی اسم من يه چيز ديگه است ؟:)

شیپور

خواب ديدم که يکی می آيد ....يکی که مثل هيچ کس نيست ... / سلام

زهرا

سلام وبلاگ زيبايی دارين خوشحال ميشم به وبلاگ من هم سر بزنين موفق باشين بای